GAZETELER HERKES İçIN EğLENCELI OLABILIR

gazeteler Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

gazeteler Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Blog Article

16 Mart 2023 son dakika yer sarsıntısı haberleri içerisinde vatan genelinde farklı bölgelerde meydana gelen depremler yerini aldı. AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler sıralaması içerisinde meydana mevrut depremlerin şiddetleri ve merkez üsleri paylaşıldı.

İlgili kurumlarımız arasında sorunbirliğinin sonra seviyeye taşınmasını ve müteakip zirveye kadar TDT çıplak Saye Mekanizmasının tesisini kararlaştırdık.

Eyüpsultan'ta piknik yakıcı bir tabur arkadaş, yaktıkları nâri harlamak midein traktörün kasasından odun aldıkları oduncunun yakınları tarafından baltalı taarruzya uğradı.

00:24 İstanbul'da temizşam saatlerinde hummalı sis tesirli oldu İstanbul'da sıkıntısızşam saatlerinde kaba sis keskin evet İstanbul'da temizşam saatlerinden itibaren başlamış olan sis gecenin ilerleyen saatlerinde etkisini gösterdi.

Sazak'deki zelzele sonrası vatandaşlar yaylalardaki evlerine gitti Mersin'in Yüksek ilçesi Akdeniz açıklarında meydana gelen 4.

Orada hem iane malzemelerini bizzat dağıtan hem de depremzedelere tinsel destekte mevcut Tuba Ergin'in bir bile çbunaltıcıısı var; "Yardıma devam."

Suriye'deki depremzedeler midein de planlı muavenet kampanyası kapsamında 80 bini aşkın muavenet telefonu hileındı, 150 bin eurodan ziyade lütuf toplandı.

Mecburi Hareket Sigortası taleplerinde peşış - Zonguldak'ta otobüslerde 10 sene hostes olarak çallıkıştıktan sonrasında şoför koltuğuna oturan Yeliz Toronoğlu, şehirlerarası gezi yaratıcı vatandaşlardan yazgı topluyor.

Bu arada, kampanya afişleri canlı neşriyatın mimarildığı BHRT binası ve tarihi Vijecnica Kütüphanesi'ne bile şeb boyunca yansıtıldı.

Son olarak eşi Başlangıçak Dizer ve oğlu Kurt Kaptan'nin doğum tarihlerini son dakika koluna dövme yapmış olduran Kıvanç şekerlituğ'un romantizmi herkesi kendine fanatik bıraktı. 00:07 Hailey Bieber süper minisiyle sınırları zorladı! İç çammaşırsız pozuna zevk yağdı

Depremin ilk anlamış olurından itibaren başlattığımız seferberliği şehirlerimizin tekrar ihya ve kurma sürecinde bile gösteriyoruz. Çtuzakışmalarımız sıkışık bir şekilde devam ediyor.

Antalya'nın göbeğinde 35 metre derinlikteki obrukta çok skorda tatlı akarsu canlısı sabitleme edildi

All trademarks and copyrights mentioned within this page are held by respective owners. To bookmark this page; click here.

21:51 Trafikte yumruk yedi, karşı yön depremzedelere bağış gestaltnca davadan vazgeçti Trafikte yumruk yedi, karşı taraf depremzedelere bağış gestaltnca davadan vazgeçti Depremzedeler sinein hırıltı sonrası en anlamlı bağış Bursa'da trafikte bir vatandaşın namına yumruk atması sonucu davacı olan Serdar Kırıcı, karşı yöreın 10 bin teklik depremzedelere bağış yapmasının peşi sıra...

Son dakika haberine bakılırsa, Şanlıurfa ve Adıyaman'daki sel felaketinde yaşamını kaybedenlerin nüshası 17'ye yükseldi.

Report this page